• 30 lat Jawor-Parkiet
  • new collection Vintage
  • Chevron collection with the Good Design Award 2018
  • Nowe Retro Collection
  • Duży katalog podłóg Jawor-Parkiet
  • Architect
  • Nowa seria Design Experience
  • FertigDeska Luxury – fenomenalnie długa deska od Jawor-Parkiet

FertigDeska Jesion Linea Bursztyn i Koniak (Termo) rekomendowane do konkursu Dobry Wzór 2014 EN

FertigDeska Jesion Linea Bursztyn i Koniak (Termo) rekomendowane do konkursu Dobry Wzór 2014 EN

Z dumą możemy poinformować, że nasz produkt – linia FertigDeska Jesion Linea Termo – został zakwalifikowany do pierwszego etapu ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2014 na najlepiej zaprojektowane usługi i produkty na rynku polskim w kategorii "Sfera Domu".

Oryginalne wzornictwo, ponadprzeciętna wytrzymałość, wysoka odporność na wilgoć – to tylko niektóre cechy FertigDeski Jesion Linea Termo, które zapewniły jej udział w tym prestiżowym konkursie. Linia Termo to dwa produkty, które różnią się kolorystyką — jaśniejszy Bursztyn i cechujący się głęboką, ciemnobrązową barwą Koniak. 

Linię tę od innych podłóg Jawor-Parkiet odróżnia przede wszystkim budowa warstwy wierzchniej z jedenastu deszczułek oraz poddanie drewna specjalnej obróbce termicznej, co pozytywnie wpływa na właściwości fizykochemiczne podłogi i pozwala wydobyć głębię koloru drewna. Produkt staje się znacznie odporniejszy na wilgoć i działanie grzybów, wzrasta jego stabilność i zmniejsza się jego nasiąkliwość. Właśnie te cechy podłogi Jesion Linea Termo sprawiły, że ma szansę stanąć do rywalizacji o certyfikat Dobrego Wzoru z ponad tysiącem produktów producentów polskich i zagranicznych.

Dobry Wzór to najstarszy ogólnopolski konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje go od 1993 roku. Nagrodą w konkursie jest znak i certyfikat Dobry Wzór. Do dzisiaj tytułem laureata nagrody Dobry Wzór nagrodzono 473 produkty i 4 usługi. Od 1995 roku nagrodę specjalną: Wzór Roku, przyznaje Minister Gospodarki. Tytułem Wzór Roku wyróżniono dotychczas 21 produktów. 

Uroczyste ogłoszenie wyników, gala konkursu i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędą się 23 października 2014 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

 


Facebook LinkedIn Twitter

fancybox end -->